Cześć!

Poznajmy się. A jako, że nie lubię small-talku, to najlepiej tak od razu z grubej rury.

Jestem definitywna w swoich przekonaniach i poglądach. Dopóki takowych nie zmienię.

Wrażliwiec w życiu prywatnym i skrajna pedantka w kwestiach profesjonalnych. Zaiste powiadam wam, nic tak nie powstrzymuje od działania jak wrażliwość i pedanteria. Ale dzielnie walczę.

Jeśli zaproponujesz mi filiżankę kawy lub kieliszek czerwonego wina, to będę miała ogromny problem z wyborem. Nie, nie zależy to zupełnie od pory dnia. 

Nieodwołalnie zakochana w teatrze i sztuce współczesnej, jestem zupełnym samoukiem w obu tych dziedzinach. Staram się dokształcać według oklepanych reguł, że człowiek uczy się na błędach, a praktyka czyni mistrza. Czytaj: szlajam się po teatrach i muzeach, tych wielkich i małomiasteczkowych.

W muzeach najbardziej doceniam ekspozycję, lubię oglądać te same dzieła na kilku różnych wystawach i porównywać kompozycję. Sue me.

Pozwalam gustom estetycznym decydować w moim imieniu. Umiem przyznawać się do niewiedzy.

Studiuję ekonomię na Uniwersytecie Amsterdamskim. Amsterdam koi mi zmysły, a ekonomia układa w głowie cegiełki wiedzy o świecie w sensowną całość. Dobrze mi z tym.

Dużo mówię i piszę, zwykle zanim jeszcze wszystko do końca przemyślę. Bo kiedy myślę zbyt wiele, to wypociny zalewa mi patetyzm. Zwykle pozwalam więc słowom po prostu płynąć.

Dlatego jeśli przesadzę, to wybaczcie, poniosło mnie!

Tak w ogóle to nazywam się Magdalena Wiśniewska.

Większość ludzi mówi do mnie per Wiśnia.

Dzień dobry, a w zasadzie to Dobry wieczór, bo czas po zmroku jest przecież najprzyjemniejszą częścią dnia.  A ja lubię myśleć życzeniowo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s